O nas

Projekt „JESTEM EKOPRO”

jest kolejnym etapem rozwoju Grupy EKOPRO. Wychodzimy poza ramy samej obsługi środowiskowej i wypełniania obowiązków przez przedsiębiorców. To właśnie wdrożenie, i realizacja w obszarze działalności firmy lub organizacji przepisów związanych z ochroną środowiska i jego zasobów jest podstawą do otrzymania certyfikatu “JESTEM EKOPRO”.

Świadomość ekologiczna firm i społeczeństwa rośnie w tempie lawinowym. Dzisiaj tematy wysokiej temperatury, suszy, problemu z dostępem do surowców energetycznych i nie tylko, weszły już do mainstreamu. Coraz więcej klientów zwraca uwagę na partnerów handlowych i to, co i od kogo kupuje.

Proekologiczny wizerunek

Projekt “JESTEM EKOPRO” pomoże Państwu zbudować proekologiczny wizerunek Państwa firmy lub organizacji. Stworzymy dla Was politykę środowiskową w perspektywie najbliższych 5, 10 lub 20 lat. Zajmiemy się zielonym marketingiem Waszych produktów i usług. Dodatkowo “JESTEM EKOPRO”, to olbrzymia platforma networkingowa która łączy ze sobą firmy działające w Polsce. W końcu działanie lokalne to jedna z najskuteczniejszych metod ograniczania negatywnego wpływu na środowisko i skracania łańcuchów dostaw. Wiemy, że ochrona klimatu połączona z ciągłym rozwojem to ogromne wyzwanie, ale wierzymy że dzięki współpracy wszyscy damy radę!

Bogate doświadczenie

Nasz zespół zbierał doświadczenie nie tylko na Uniwersytetach, przy różnych projektach badawczych, czy konferencjach, ale przede wszystkim podczas codziennej pracy z Naszymi Klientami. Udział w setkach kontroli z WIOŚ przeprowadzonych u Naszych Klientów, reprezentowanie Naszych Klientów podczas sporów administracyjno – prawnych, miliony ton zagospodarowanych odpadów i niewiele mniej rozliczonych opakowań Naszych Klientów w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy pozwalają Nam ocenić i znaleźć najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego typu działalności przedsiębiorstwa i organizacji. Logo “JESTEM EKOPRO” to potwierdzenie spełniania przepisów i troski o środowisko naturalne Waszej firmy lub organizacji.

Nasz zespół

Więcej o Naszym zespole możecie przeczytac tutaj, każdy z Nas wnosi inne umijętności i spojrzenie na problematykę ochrony środowiska: (zdjęcie i cytat)

Tomek:

Prezes Zarządu, Inżynier produkcji

„Nie rewolucja a ewolucja i współpraca na długie lata”

dr Jacek:

Członek Zarządu, prawnik i ekonomista

„Opakowania to odpady, które jeszcze nie dojechały do Naszych klientów, nowe przepisy regulują to co i jak wprowadzamy na rynek, z nami nie zapomnisz o swoich obowiązkach”

Monika:

Dyrektorka ds. Administracji

„Wszystko co napiszesz o mnie będzie dobrze – odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, taka jestem :)”

Nicole:

Dyrektor ds. obsługi rynków zagranicznych

Klimat jest jeden, nie ważne w której części świata następują emisję, wszyscy gramy do jednej bramki

Kuba:

Dyrektor ds. obsługi klienta

„Elektromobilność jako klucz do zrównoważonej Przyszłości.”

Sylwia:

specjalista ds. rynku Niemieckiego

„Ochrona zdrowia człowieka, zaczyna się od ochrony środowiska

Ola:

grafik

„Naturalność i piękno przyrody jest moją największą inspiracją”