Co daje ekopro

Świadomość ekologiczna, to dzisiaj jedna z najważniejszych postaw rozwoju organizacji. Każde przedsiębiorstwo ma wpływ na działanie całego ekosystemu, ale przede wszystkim jest odpowiedzialne za warunki w jakich będzie dorastać przyszłe pokolenie.” – dr Jacek Adamczak Grupa EKORPO

Co to? Ekonomia= ekologia

“JESTEM EKOPRO” to projekt łączący ekologię z ekonomią w odpowiedzi na stale rosnące koszty działalności przedsiębiorstw i organizacji związane ze skokowym wzrostem cen podstawowych składników produkcyjnych, problemami z zagospodarowaniem odpadów, rozliczaniem wprowadzanych na rynek opakowań oraz niekontrolowanym wzrostem kosztów energii związanych z produkcją i dystrybucją towarów i usług.

Dla kogo? Dla Ciebie, dla Nas, dla Ziemi, dla przyszłych pokoleń!

“JESTEM EKOPRO” Projekt skierowany jest do przedsiębiorstw i organizacji każdej wielkości, które podchodzą do swojego rozwoju w sposób świadomy i odpowiedzialny społecznie. Unia Europejska wdrażając strategię “Europejskiego Zielonego Ładu” w bardzo jasny sposób nakreśliła plan przyszłego rozwoju Naszego regionu na najbliższe 30 lat.

Cel i misja. Wspieramy przedsiębiorstwa w transformacji ekologicznej!

“JESTEM EKOPRO” to projekt, którego celem jest przystosowanie działalności przedsiębiorstw i organizacji do zmian, jakie niesie ze sobą gospodarka o obiegu zamkniętym w odniesieniu do kryzysu klimatycznego i ograniczonej dostępności do podstawowych surowców naturalnych. Naszą misją jest pomóc Państwu dostosować się do zmian w ochronie środowiska, które dotyczą każdego przedsiębiorstwa, konsumenta czy organizacji!

Co daje? Osiągnij przewagę konkurencyjną już dziś!

“JESTEM EKOPRO” to kompleksowe wsparcie Twojej firmy w zakresie gospodarki odpadami, opakowaniami na rynku Polskim i Europejskim oraz emisjami zanieczyszczeń. Spełnianie przepisów to dopiero początek drogi, Nasze doświadczenie we wdrażaniu gospodarki o obiegu zamkniętym pomoże Państwu zrealizować obowiązki w zakresie ochrony środowiska w sposób uzasadniony ekonomicznie. Certyfikat “JESTEM EKOPRO” pomoże zbudować zielony wizerunek Państwa przedsiębiorstwa lub organizacji.